preloder
logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Zadzwoń +48 61 28 22 155

BHP

W trosce o swoich pracowników tworzymy bezpieczne miejsca pracy, wspieramy w dalszej edukacji oraz dbamy o rozwój osobisty każdego pracownika. Współpracujemy ze szkołami i uczelniami, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz dając miejsca pracy ich absolwentom. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najcenniejszym kapitałem przedsiębiorstwa są ludzie.

Bezpieczeństwo i Higiena Pracy

DEFOR SAjako duża, ceniąca się firma branży wykonawstwa nowoczesnych elewacji, kładzie duży nacisk na kwestie związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Zarówno w zakładzie produkcyjnym jak i na budowach przestrzegane są wszelkie aspekty prawne wynikające z Kodeksu Pracy.Na bieżąco dokonuje się identyfikacji i profilaktyki czynników zagrożeń w budownictwie.

Polityka równości szans

DEFOR SA pragnie zapewnić wszystkim Pracownikom jednakowe szanse rozwoju osobistego oraz zawodowego. Jesteśmy świadomi, jak istotne jest równe traktowanie wszystkich, niezależnie od płci, wieku, wyznania i orientacji. Respektujemy takie same prawa we wszystkich obszarach od rekrutacji poprzez system wynagradzania, dostęp do awansów po zabezpieczenie społeczne, prawa rodzinne pracującego oraz równy dostęp do edukacji. Innowacyjne technologie wdrażane do produkcji przez firmę DEFOR SA, sprzyjają równouprawnieniu i poprawiają komfort pracy.