preloder
logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula

Zadzwoń +48 61 28 22 155

Ochrona środowiska

W trosce o swoich pracowników tworzymy bezpieczne miejsca pracy, wspieramy w dalszej edukacji oraz dbamy o rozwój osobisty każdego pracownika. Współpracujemy ze szkołami i uczelniami, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz dając miejsca pracy ich absolwentom. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najcenniejszym kapitałem przedsiębiorstwa są ludzie.

Ochrona środowiska

Świadomość oddziaływania DEFOR SA na środowisko naturalne zobowiązuje firmę do ciągłego doskonalenia się. Finalne produkty firmy DEFOR SA są przyjazne środowisku, ponieważ można je użytkować przez dziesięciolecia oraz poddawać procesom recyklingu. Ponadto, oferowane przez nas okna, drzwi, fasady i szkło, charakteryzują się wysokimi parametrami izolacji termicznej, co z kolei obniża zużycie energii potrzebnej do ogrzewania i klimatyzowania pomieszczeń.

Opieka socjalna

DEFOR SA to rzetelny i uczciwy pracodawca, który zapewnia nowoczesne narzędzia pracy oraz stosuje najwyższe standardy etyczne w biznesie. Nasza polityka personalna stawia na wysoką motywację Pracowników orazdoskonalenie ich kompetencji zawodowych. Pracodawca wspiera rozwój osobisty załogi poprzez program systematycznych szkoleń oraz motywuje do zaangażowania w nowe projekty i usługi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najcenniejszym kapitałem przedsiębiorstwa są ludzie.